30.11.2020

Suzuki Moto Szkoła – podsumowanie sezonu 2020

Zimowa aura zapowiada bliski koniec sezonu motocyklowego. Tegoroczny sezon zdecydowanie różnił się od minionych - odbyła się mniejsza ilość klubowych spotkań, zlotów i licznych wspólnych wycieczek. Choć wydaje się, że motocykle zyskały status jednego z najbezpieczniejszych środków lokomocji w czasie panującej pandemii. Motocykl stanowiący dotychczas symbol wolności, nie tylko ułatwia codzienne przemieszczanie się, ale także ogranicza ryzyko związane z transmisją koronawirusa. Ta cecha niewątpliwie łączy jednoślady bez względu na ich przeznaczenie, pojemność silnika czy moc.

Mimo niesprzyjających warunków w sezonie 2020 udało nam się wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz zorganizować kolejną edycję wieloletniego programu SUZUKI MOTO SZKOŁA. W czasie tegorocznych szkoleń w zajęciach podnoszących kwalifikacje z dziedziny techniki jazdy udział wzięło kilkudziesięciu motocyklistów w całego kraju, które odbyły się na torach wyścigowych w Pszczółkach k. Trójmiasta, Steel Ringu w Trzyńcu oraz na torze Jastrząb.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

17.01.2023

Wiosna w lutym – dla wszystkich motofanów Suzuki

Wprawdzie aura płata psikusy i od jakiegoś czasu w wielu miastach Polski mamy iście wiosenną pogodę, ale powrót zimy (a w końcu taką mamy porę roku) może być każdego dnia.

Dowiedz się więcej
11.01.2023

Premiera koncepcyjnego Suzuki eVX z napędem elektrycznym

Na targach Auto Expo 2023 w Delhi zaprezentowano koncepcyjne, elektryczne Suzuki eVX.

Dowiedz się więcej
11.01.2023

Mecz Polska – Francja w Katowicach rozpocznie mistrzostwa świata w piłce ręcznej

Dziś 11 stycznia o godz. 21.00 pierwszy gwizdek w katowickim Spodku zainauguruje mistrzostwa świata w piłce ręcznej zorganizowane przez Polskę i Szwecję. Początek ceremonii otwarcia w Spodku Katowice o godz. 20:25.

Dowiedz się więcej
09.01.2023

11 stycznia w Katowicach startują mistrzostwa świata w piłce ręcznej

Sponsorowana przez Suzuki reprezentacja Polski już w środę zmierzy się z Francją w meczu inaugurującym mistrzostwa świata w piłce ręcznej.

Dowiedz się więcej