14.03.2022

Wiosna za tydzień. Jak uniknąć kolejek w serwisach motocyklowych?

Wciąż za oknami mamy niskie temperatury i choć w prognozach może wciąż pojawić się śnieg, kalendarzowa wiosna nieuchronnie zbliża się wielkimi krokami. Za kilka dni, gdy tylko pogoda zacznie się stabilizować, na ulice wyjadą pierwsze jednoślady. Na pewno trzeba je odpowiednio przygotować do sezonu, a to – biorąc pod uwagę kalendarz - właściwie ostatni dzwonek, żeby uniknąć później kolejek w ASO.

W poprzednim miesiącu Suzuki rozpoczęło akcję „Wiosna w lutym”. Ze względu na duże zainteresowanie właśnie została przedłużona do końca marca. W jej ramach klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria oraz robociznę. „Wiosna w lutym” jest dedykowana nie tylko jednośladom (motocyklom czy skuterom) Suzuki. Mogą z niej skorzystać również posiadacze quadów japońskiej marki. Akcja dotyczy zarówno maszyn kupionych w sieci autoryzowanych dilerów, a także egzemplarzy pochodzących z importu prywatnego.

Do końca marca każdy, kto odwiedzi ASO i skorzysta z „Wiosny w lutym” może otrzymać 30-procentowy rabat na oryginalne części zamienne (*1), 15 procent rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki (*2) oraz drobny pamiątkowy upominek – breloczek w kształcie miniaturowej rękawicy bokserskiej z logo Suzuki Boxing (*3). Oprócz tego można przystąpić do Programu Suzuki-Ecstar Assistance (także dla pojazdów po podstawowym okresie gwarancji) lub Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Warto pamiętać, że autoryzowany serwis Suzuki (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) może – właśnie z powodu niestabilnej w marcu pogody - odebrać wasz motocykl i dostarczyć go do serwisu własnym transportem. Szczegóły usługi „door to door” do ustalenia z wybranym ASO.

Szczegóły akcji w REGULAMINIE AKCJI PROMOCYJNEJ


Zapraszamy do serwisów Suzuki!


*1) nie dotyczy płynów eksploatacyjnych, zestawów napędowych i klocków hamulcowych

*2) nie dotyczy akcesoriów objętych stałą promocją oraz pakietów akcesoriów

*3) szczegóły w regulaminie

17.01.2023

Wiosna w lutym – dla wszystkich motofanów Suzuki

Wprawdzie aura płata psikusy i od jakiegoś czasu w wielu miastach Polski mamy iście wiosenną pogodę, ale powrót zimy (a w końcu taką mamy porę roku) może być każdego dnia.

Dowiedz się więcej
11.01.2023

Premiera koncepcyjnego Suzuki eVX z napędem elektrycznym

Na targach Auto Expo 2023 w Delhi zaprezentowano koncepcyjne, elektryczne Suzuki eVX.

Dowiedz się więcej
11.01.2023

Mecz Polska – Francja w Katowicach rozpocznie mistrzostwa świata w piłce ręcznej

Dziś 11 stycznia o godz. 21.00 pierwszy gwizdek w katowickim Spodku zainauguruje mistrzostwa świata w piłce ręcznej zorganizowane przez Polskę i Szwecję. Początek ceremonii otwarcia w Spodku Katowice o godz. 20:25.

Dowiedz się więcej
09.01.2023

11 stycznia w Katowicach startują mistrzostwa świata w piłce ręcznej

Sponsorowana przez Suzuki reprezentacja Polski już w środę zmierzy się z Francją w meczu inaugurującym mistrzostwa świata w piłce ręcznej.

Dowiedz się więcej